#revoluţie. Ne vedem deseară pe biciclete
Azi, la 20:00, la Universitate, protestăm pe biciclete. Alegeţi-vă sloganul, daţi-i print (găsiţi un zip cu afişele la rezoluţie mare aici), prindeţi-l în piept şi ne…
Azi, la 20:00, la Universitate, protestăm pe biciclete. Alegeţi-vă sloganul, daţi-i print (găsiţi un zip cu afişele la rezoluţie mare aici), prindeţi-l în piept şi ne…